• Elprovod s.r.o.

MONTOVANÉ DOMY NA KĽÚČ

Požiadavky na funkčné a priestorové riešenie rodinných domov sú veľmi rozmanité a individuálne. Závisia od prostredia, v ktorom sa má dom nachádzať (mesto alebo vidiek, rovina alebo horské oblasti), od životného štýlu a veľkosti rodiny.Pri individuálnom projekte riešenie vytvára architekt aj stavebník. Na základe zoznámenia sa so stavebným pozemkom a potrebami rodiny vzniká architektonická štúdia. Môže vzniknúť aj niekoľko variantov a postupne sa dospeje

k riešeniu, ktoré vyhovuje ekonomickým aj estetickým požiadavkám rodiny.


Montované domy projekty
Montované domy na kľúč

Práve kvôli týmto skutočnostiam by mal byť každý rodinný dom ušitý priamo na mieru svojim užívateľom. V prípade že na našej stránke nenájdete presne to po čom túžite, kontaktujte nás a my Vám pripravíme návrh šitý pre Vás.Vyberte si rodinný dom podľa Vašich predstáv buď z nášho katalógu projektov rodinných domov, alebo z ľubovolného katalógu iných spoločností, pošlite nám vybraný typ domu a my Vám vypracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku drevo stavby.​ S touto sekciou by sme chceli Vám ukázať náš široký sortiment projektov.
Potrebujete viac informácií? Kontaktujte našich odborníkov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky týkajúce sa drevo domov a stavieb.

19 dôvodov prečo voliť drevo stavby


Dom, ktorý vám ušetrí